#TsmeMy

    IT trainee (m/ž)

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislavský kraj; Bratislava
    Bajkalská 28

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Hľadáme nadšenú študentku či študenta v oblasti IT, ktorá(ý) sa stane súčasťou nášho teamu. Pozícia je vhodná pre všetkých, ktorých baví IT, chcú sa učiť a zlepšovať.

    Čo u nás budeš robiť?

    • Podieľať sa na analýze a návrhu zákazníckych služieb a riešení,
    • Analyzovať business požiadavky a transformovať ich do technického riešenia,
    • Pomáhať s vylepšovaním business a IT procesov,
    • Zoznámiš sa s množstvom technológií,
    • Komunikovať s užívateľmi a riešiť ich požiadavky,

    Koho hľadáme?

    • Študuješ /absolvuješ IT odbor,
    • Analytické myslenie, schopnosti a nadšenie pre inovácie,
    • Spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť, ochota sa vzdelávať a učiť sa nové veci,

    Čo ponúkame?

    • Možnosť pretaviť školskú teóriu do praxe,
    • Mzdu od 7eur/ hodina podľa skúseností
    • Brigádu do konca augusta, prípadne podľa dohody a obojstrannej spokojnosti,
    • Po zaučení možnosť čiastočne pracovať z domu,
    • Zamestnanecký tarif: Dátuj neobmedzene, telefonuj a SMSkuj za zvýhodnenú cenu! Je jedno, či na súkromné ​​alebo pracovné účely,
    • Zamestnanecký telefón,
    • Vzdelávanie a rozvoj: Rozšír svoje obzory s internou T-Univerzitou, ktorá ponúka bohatý výber kurzov pre osobností a kariérny rozvoj,
    • Zľavy na služby a produkty našich partnerov: Zľavy na masáže alebo napríklad MultiSport kartu

    Každý je u nás vítaný

    Naši zamestnanci cítia, že majú u nás rovnaké príležitosti týkajúce sa zamestnania a kariérneho rozvoja, bez ohľadu na vek, pohlavie a gendrovú identitu, telesné a duševné schopnosti, národnosť, sociálny a etnický pôvod, politické názory, náboženstvo a svetový názor. Z toho máme obrovskú radosť. Sme odhodlaní sa neustále zlepšovať a vytvárať bezpečné pracovné prostredie pre všetkých.

    Čo ťa čaká

    1. Zaujala ťa pracovná ponuka? Vyplň prihlasovací formulár a daj nám o sebe vedieť.
    2. Informácie, ktoré nám o sebe zašleš posúdime a ozveme sa ti za každých okolností.
    3. S vybranými uchádzačmi sa spojíme a upresníme si detaily.
    4. Pohovor je pre nás obojstrannou príležitosťou, aby sme sa mohli lepšie spoznať.
    5. O výsledku pohovoru ťa budeme čo najskôr informovať. Úspešní kandidáti dostanú pracovnú ponuku.

    Ponúkaný plat

    7 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    finálna mzda bude predmetom pohovoru a záleží od skúseností a seniority kandidáta

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    brigáda

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!