Sestra - pooperačná izba, ProCare Tematínska, Bratislava

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Staňte sa súčasťou tímu, ktorý prispieva k budovaniu pozitívneho vnímania zdravotníctva. Čo bude Vašou náplňou práce: * zabezpečujete predoperačnú a pooperačná starostlivosť o dospelých * poskytujete odbornú prvú pomoc * vykonávate ošetrovateľské, asistentské a administratívne úkony

Ponúkaný plat

1211 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Nespájame svoju identitu len s prácou. Ponúkame spoluprácu v stabilnej spoločnosti s rodinnou atmosférou. Okrem toho sa môžete tešiť na:
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru
- možnosť pracovať na skrátený úväzok
- pracovný čas 37,5/hod týždenne pondelok - piatok 7:00-15:00
- stravné - príspevok zamestnávateľa nad rámec zákona
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis a my Vás budeme v krátkej dobe kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Všeobecne požadované znalosti

Dôslednosť Empatická komunikácia Flexibilita Tímovosť Zodpovednosť

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno