Herný špecialista na oddelení žrebov M/Ž; (Ref. č. 9/2023)

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Brečtanová 1

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Chcete pracovať v priateľskom a dynamickom tíme? Hľadáte zaujímavú prácu a nebojíte sa pracovať s dátami? Príďte nás o tom presvedčiť do TIPOSu a staňte sa súčasťou nášho tímu oddelenia žrebov!

Aké činnosti budete u nás vykonávať po zapracovaní?
- komplexná príprava a zodpovednosť za pridelený produkt stieracieho žrebu
- komplexné spracovanie zákonných podkladov k licencii
- zodpovednosť za dodržiavanie zmluvných a zákonných termínov procesu prípravy a implementácie produktu
- príprava zákonom stanovenej dokumentácie k produktu a spolupráca pri príprave POS určených do predajnej siete
- spolupráca pri príprave návrhu nových produktov
- spolupráca a komunikácia s ostatnými útvarmi spoločnosti pri uvádzaní produktu na trh
- komunikácia s dodávateľmi a hráčmi a riešenie ich dotazov
- príprava odborných podkladov pri riešení reklamácií
- prezentácia a reporting výsledkov pridelených produktov

Ponúkaný plat

1500 EUR

Upresnenie platových podmienok

+ mesačná variabilná zložka mzdy do výšky 25%, možnosť získať 13. a 14. plat

Benefity a ďalšie výhody

- práca v stabilnej spoločnosti
- konkurencieschopné finančné ohodnotenie, pri ktorom nerobíme rozdiely medzi ženami a mužmi
- zaškolenie krok po kroku, čím sa však Vaše vzdelávanie nekončí
- 5 dní dovolenky navyše
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
- nadštandardný príspevok na stravovanie, ktorý je v plnej výške hradený zamestnávateľom
- MultiSport karta so zaujímavým príspevkom od zamestnávateľa
- mobilný telefón aj na súkromné účely
- možnosť získať 13. a 14. plat

Ďalšie zamestnanecké výhody a benefity nájdete v hornej časti inzercie „O nás“.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate naše požiadavky, prosíme aby ste reagovali priamo cez www.kariera.sk.
Informácie o Vás starostlivo posúdime a ak nás Váš životopis osloví, ozveme sa s pozvánkou na osobné stretnutie.

Uchádzačov súčasne informujeme, že v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov budú po ukončení výberového konania osobné údaje zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Slovenský jazyk

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

- pristupujete k práci zodpovedne a dokážete pracovať samostatne
- všimnete si aj malý detail, ktorý môže pri Vašej práci znamenať veľa
- viete si zorganizovať pracovný čas a určiť si priority
- ste kreatívny a viete prijímať výzvy

Požadovaná je pokročilá znalosť práce s kancelárskym balíkom MS Office.

Vhodné pre absolventov

Nie

Vhodné pre osoby so ZP

Áno

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B