Recepčná - Poliklinika ProCare Vlčie hrdlo

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Recepčná, recepčný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Staňte sa prvým kontaktom pre našich pacientov, návštevníkov a klientov. Budujte s nami značku, ktorá prispieva k pozitívnemu vnímaniu zdravotnej starostlivosti. Čo Vás na pozícii čaká: * prijímate a evidujete pacientov polikliniky a klientov ProCare * zodpovedáte za plynulý a profesionálny chod recepcie * rezervujete pacientov na vyšetrenia a kontrolujete dodržiavanie termínov vyšetrení * komunikujete s externým aj interným prostredím tak mailovo ako aj telefonicky * zabezpečujete administráciu platieb klientov za predaj produktov a služieb  Čo očakávame * príjemné a profesionálne vystupovanie * pro-klientsky prístup * odolnosť voči stresu * predajné zručnosti * anglický jazyk na komunikatívnej úrovni výhodou

Ponúkaný plat

940 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Svoju identitu nespájame len s prácou. Ponúkame spoluprácu v tíme, s ktorým sa budete mať o čom baviť. Okrem toho na Vás čaká
- plný úväzok alebo typ a výška úväzku prispôsobená Vašim potrebám
- príjemný profesionálny kolektív
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, kultúru, voľný čas a rodinu

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Do užšieho kola pozývame vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie