Internetový predajca - správca e-shopu

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Spoločnosť so zameraním na výrobu a predaj výživových doplnkov a vitamínov hľadá do tímu zamestnanca na pracovnú pozíciu Internetový predajca - správca e-shopu

Náplň práce:
- starostlivosť o internetový obchod (e-shop)
- tvorba marketingových kampaní
- správa sociálnych sietí - IG, FB, LinkedIn
- tvorba marketingových stratégií na podporu predaja v rámci e-shopu
- každodenná starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- kontaktovanie zákazníkov (listy, e-maily)
- zabezpečovanie zákazníckeho servisu

Hľadáme kreatívneho človeka, ktorý nemusí mať prax v danej oblasti, vzhľadom ku komplexnému zaškoleniu.

Benefity a ďalšie výhody:

- práca v mladom kolektíve
- fixný plat + odmeny
- po skúšobnej dobe a na základe pozitívnych výsledkov možnosť prehodnotiť základnú zložku mzdy
- zamestnanecké zľavy - 30 % zľava na vitamíny a výživové doplnky
- pracovný mobil
- možnosť realizovať svoje nápady

Všeobecne požadované znalosti:

kultivovaný písomný prejav, analyzovanie a riešenie problémov, schopnosť vyjadrovať sa, komunikačné schopnosti, tvorivosť, kreativita, predstavivosť, spoľahlivosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Iné znalosti:

Grafické/DTP programy, Kancelárske programy