Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Jednoduchá práca v plastovej výrobe v Hlohovci so mzdou až 1085 €! Práca vhodná aj pre absolventov. Nástup možný ihneď.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Hlohovec, Leopoldov, Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

-činnosti spojené s výrobou nárazníka zahŕňajú :
vŕtanie, zváranie, lepenie, skrutkovanie, vybíjanie, klipovanie, lakovanie a leštenie,

- samozrejmosťou je vizuálna kontrola vyrobených dielov,

- nakladanie/vykladanie dopravníkov,

- práca na rôznych úsekoch podľa potreby výroby,

- práca v trojzmennom režime.

Ponúkaný plat

1085 EUR

Upresnenie platových podmienok

Základná mzda 855 € + motivačná odmena 165 € + zákonné príplatky za zmennosť

Benefity a ďalšie výhody

- práca v stabilnej spoločnosti a čistom prostredí
- 13. plat
- 8 hodinové zmeny
- možnosť kariérneho rastu
- rôznorodá práca
- motivačné odmeny
- zabezpečená strava v závodnej jedálni / 1 €
- príspevok na dopravu 0,66€/deň
- možnosť čerpania pravidelných záloh
- odmena až 150€ za odporučenie nového kandidáta

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- manuálna zručnosť,

- spoľahlivosť,

- pracovitosť,

- ochota pracovať na 3 zmeny,

- ochota dochádzať do zamestnania.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie