Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Ponúkame ti prácu ktorá ťa bude baviť! Zásobovač liniek so mzdou až 1150€ + bonusy! Nástup ihneď! Doprava zabezpečená!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- práca v pohybe

- preberanie materiálu

- uskladňovanie materiálu

- zásobovanie výrobných liniek materiálom

- príjem materiálu a výdaj materiálu do výroby

Ponúkaný plat

1150 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 860€ + variabilná zložka mzdy až 15% + príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- ubytovanie zdarma
- možnosť týždenných záloh
- variabilná odmena do výšky 15 %
- bonus za odporúčanie kandidáta až 150€
- navýšenie základnej mzdy po 6 mesiacoch na 890 €
- dovolenková prémia 650 € + vianočná prémia 650 €
- využitie bezplatnej autobusovej dopravy zo smerov Partizánske,      Bánovce nad Bebravou, Topoľčany...

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- pracovitosť

- samostatnosť

- manuálna zručnosť

- zodpovednosť a spoľahlivosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie