Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Operátor výroby na lakovni - nastúp ihneď ! Mzda až do 1 400 EUR. Možnosť záloh.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bánovce nad Bebravou, Topoľčany; Trenčín
Bánovce nad Bebravou

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do výroby automobilových komponentov hľadáme nových operátorov a operátorky na obsluhu lakovacej linky. Náplň práce:

- obsluha strojov

- kontrola kvality spracovaných kusov a výsledných výrobkov podľa noriem

- dodržiavanie pracovných postupov

- používanie základných meradiel
Pracuje sa v trojzmennej prevádzke.

Ponúkaný plat

1200 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 5,96 €/hod. + dochádzkový bonus 40 € + 13. a 14.plat + výkonnostný príplatok

Benefity a ďalšie výhody

- príspevok na dopravu
- 13. a 14. plat
- príplatok za produktivitu + 0,40 € / hod
- príplatok za kvalitu + 0,40 € / hod
- stravné lístky v hodnote 6 € alebo možnosť stravovania sa v závode (doplatok len 1,35 €)
- bonus za odporúčanie kandidáta až 150 €
- možnosť záloh

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- manuálna zručnosť

- ochota pracovať na zmeny

- pracovitosť

- zodpovednosť a spoľahlivosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie