Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Pracovná pozícia pre mužov aj ženy na pozíciu operátor výroby! Mzda 940€! Príspevok na dopravu !

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košice, Okres Prešov; Prešov

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- práca na pridelenom pracovisku podľa štandardného pracovného postupu

- kontrola kvality výrobkov

- obsluha výrobných liniek

- podávanie návrhov na zlepšenie pracovných postupov

- informovanie lídra so všetkými problémami v procese výroby

Ponúkaný plat

940 EUR

Upresnenie platových podmienok

730 € základný plat + mesačná prémia až 130 € + príspevok na cestovné

Benefity a ďalšie výhody

- mesačný výkonnostný/dochádzkový bonus až 105 €/mesiac
- navýšenie variabilného bonusu po SD až 130 € / mes.
- príspevok na dopravu
- stabilné zamestnanie
- zabezpečené závodné stravovanie
- zabezpečenie odborných školení
- príspevok za odporučenie nového zamestnanca 150 €

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- dobrý zdravotný stav

- manuálna zručnosť

- ochota pracovať na zmeny

- pracovitosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie