Technická podpora divízie (Ref. č.: E_DRPS_BA_27/2023)

ENGIE Services a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• tvorba objednávok a podkladov na faktúry zákaziek v systéme SAP;
• výber dodávateľov a nákup – oslovenie, aktívna komunikácia, výberové konania
• zabezpečenie logistiky tovarov a služieb na jednotlivé zákazky
• príprava zmlúv a zmluvných podkladov pre dodávateľov
• príprava dokumentov BOZP pre zákazky
• spolupráca na uzávierkových prácach;
• práca podľa pokynov priameho nadriadeného.
• zadávanie a správa registra dodávateľov;
• komunikácia s úradmi, (ohlásenia drobných stavieb, žiadosti o vyjadrenia dotknutých inštitúcií)

Ponúkaný plat

1500 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Na našich ľuďoch nám naozaj záleží.
Benefity sme preto zamerali na ich zdravie, budúcnosť, ako aj čas pre seba a pre rodinu:

• možnosť rozvíjať kariéru v zázemí silnej medzinárodnej Skupiny;
• ročný výkonnostný bonus;
• finančný príspevok zamestnávateľa na tretí dôchodkový pilier;
• finančný príspevok pri životnom jubileu;
• dni voľna navyše v prípade významných rodinných udalostí;
• možnosť odborného vzdelávania;
• MultiSport karta s finančným príspevkom zamestnávateľa;
• priateľské pracovné prostredie;
• zamestnanecké zľavy u vybraných partnerov.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

Iné znalosti

AutoCAD, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Počet rokov praxe
2

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• všeobecná technická znalosť v oblasti stavieb, prípadne profesií UK, ELI, a pod.
• logické a analytické myslenie;
• administratívna a ekonomická zručnosť
• zodpovednosť, samostatnosť;
• flexibilita, odhodlanie sa rozvíjať, učiť sa nové veci
• schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno

Zaujala vás ponuka? Kontaktujte nás!