Skladník v Packete - Strečno

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    SNP 811/168, 013 24 Strečno
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1100 EUR
    1100€ brutto (1000€ fix + 100€ variabilná zložka mzdy)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

V Packete dávame slobodu!

Obávaš sa, že počas svojich prvých mesiacov v novej práci Ti voľno nehrozí? #pridajsadoPackety - u nás zažiješ letnú dovolenku aj počas skúšobnej doby.

Pracujeme od pondelka do piatku, v časoch 3:30 - 11:45 a 14:00 - 22:15. Víkendy sú voľné. :)

Čo bude tvojou náplňou práce?

  • Príjem a triedenie zásielok
  • Práca so skenerom
  • Manipulačné práce v sklade
  • Expedícia nachystaného tovaru
  • Pravidelné inventúry
  • Udržiavanie čistoty v skladových priestoroch
  • Jednoducho sa budeš starať o to, aby zákazníci dostali svoj tovar :)

Benefity a ďalšie výhody:

  • U nás budeš mať vždy plné bruško, na stravu prispievame nad rámec zákona.
  • Preplácanie nadčasov.
  • Práca v kmeňovom stave stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
  • Motivujúce odmeňovanie, bonusová zložka mzdy.
  • MultiSport karta.
  • Služba #MedziNami - odosielanie zásielok za zvýhodnenú cenu.
  • Zamestnanecká zľava pri kúpe vozidiel značky Škoda.
  • Zamestnanecká zľava u našich partnerov (eshopy).
  • Teambuildingy.
  • Možnosť vzdelávania sa a kariérneho rastu.
  • Mzda vyplácaná vždy do 15. dňa v mesiaci.
  • Na oslavu životnej udalosti ti radi prispejeme finančným príspevkom či poukážkou. (svadba, narodenie dieťa, okrúhle narodeniny).
  • U nás môžeš zažiariť a získať prestížne ocenenie Packeťák/ Packeťáčka kvartálu, ku ktorému ti pribalíme aj deň voľna navyše.
  • Informácie pre uchádzača:

    Veľmi nás teší Váš záujem pracovať práve pre našu spoločnosť.

    Vzhľadom na väčšie množstvo uchádzačov Vás budeme spätne kontaktovať najneskôr do 5 pracovných dní.

    Všeobecne požadované znalosti:

    • Zodpovednosť
    • Spoľahlivosť
    • Dochvíľnosť
    • Tímový duch
    • Preukaz VZV výhodou

    Požiadavky na zamestnanca

    • Minimálne požadované vzdelanie:
      stredoškolské s maturitou