Lekár - pediatria - Vranov nad Topľou 1

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Vranov nad Topľou

Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pracuje ako lekár bez kvalifikácie, ktorý pracuje pod dohľadom a riadi sa pokynmi kvalifikovaného lekára; mentora; lekára konzultanta a vedúceho lekára.  Vranovská nemocnica, a. s. ponúka mladým ambicióznym lekárom jedinečné pracovné príležitostí. Zmodernizované pracovné prostredie, atraktívne pracovné podmienky ti  umožnia naštartovať svoj kariérny rast, realizáciu "skutočnej medicíny".

Ponúkaný plat

1834 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Lekárom - absolventom garantujeme predovšetkým - dôkladné zaškolenie v tíme - adaptačný proces prispôsobený individuálnym potrebám - zaradenie do špecializačného štúdia v 1. možnom termíne - podporu kontinuálneho vzdelávania - priateľský kolektív a rodinnú atmosféru - benefity zamerané na rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno