Špecialista controllingu - tím Financovanie a Investície (ž/m)

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
centrála dm - Na pántoch 18, 831 06 Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Riadime financie a zaisťujeme dostatok finančných prostriedkov, aby sa dm Slovensko mohla neustále rozvíjať a inovovať. Zabezpečujeme, aby
zákazníci mohli platiť inovatívnymi platobnými prostriedkami, a tak im
prinášame pôžitok z nakupovania. Spravujeme majetok celej dm Slovensko a vedeniu poskytujeme ucelený pohľad na investície.
Ste zvedavý, čo táto pozícia obnáša a za čo budete zodpovedať?

• riadite likviditu a cash flow spoločnosti
• zodpovedáte za zostavenie a vyhodnocovanie vybraných nákladových budgetov
• zabezpečujete financovanie a reportovanie investičných projektov
• manažujete hotovosť a pohľadávky
• zodpovedáte za finančný controlling, analyzujete ekonomické údaje a dáta vyhľadávate, nasadzujete a riadite platobné prostriedky v online svete a na predajniach
• vediete bankovú a zmluvnú agendu
• spravujete poistenia a poistné udalosti
• spracúvate reporty pre materskú spoločnosť dm Rakúsko
• ste zástupcom za dm Slovensko v medzinárodných projektoch

Ponúkaný plat

2949 - 3195 EUR

Upresnenie platových podmienok

Ponúkaný plat 2 949 € pri splnení požiadaviek a úrovne cudzieho jazyka + 13. plat. Pri nesplnení 2 507 € + hradený jazykový kurz. (Ročný plat 38 337 €).

Benefity a ďalšie výhody

• 13. plat na základe prémiového poriadku spoločnosti, v dvoch častiach, ako príspevok na letnú dovolenku a vianočné nákupy
• prepracovaný systém zapracovania, aby sme vám uľahčili prevzatie úloh na novej pozícii
• širokú ponuku odborného vzdelávania a osobnostného rozvoja
• možnosť rozšíriť si svoje obzory v národných a medzinárodných projektoch
• príležitosť stať sa dobrovoľníkom, lebo nám záleží na našom okolí
• pomoc v náročných situáciách cez záchrannú sieť a nadačný fond dm
• sabatikal, ak sa chcete na chvíľu venovať niečomu inému
• mesačný príspevok na DDS vo výške 3 % z hrubej mzdy, keďže nám záleží na vašej budúcnosti
• finančný príspevok pri pracovných jubileách ako aj odchode do dôchodku, pretože si vážime vašu lojalitu
• MultiSport kartu, pretože v zdravom tele zdravý duch
• firemné akcie a teambuildingy (športové hry, lyžovačka, vianočný večierok,..)
• interné súťaže o zaujímavé ceny a zľavy u obchodných partnerov
• príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 130 €
• letný tábor pre deti
• príspevok pre ZŤP v celkovej výške 120 € na rok

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti

Microsoft Excel

Všeobecne požadované znalosti

• máte ukončenú VŠ ekonomickú, výhoda zameranie na financie, bankovníctvo, manažment a podnikanie
• ovládate nemecký jazyk na pokročilej úrovni (B2.2)
• máte skúsenosti s rovnakou/obdobnou agendou ovládate programy MS Office (Excel na pokročilej úrovni)
• máte vysoko rozvinuté analytické myslenie
• pracujete samostatne a dôkladne, pričom ste tímový hráč
• viete veci odkomunikovať rôznym skupinám
• vodičský preukaz skupiny B
• životopis nám zašlite v nemeckom alebo slovenskom jazyku

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B