Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Práca na TPP pre skladníka s VZV v Lozorne!!! Mzda až 1300€!!! Zálohy!!!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava; Stupava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme skladníkov na VZV !!!

- výkladka kamiónov

- zaskladňovanie materiálu

- zásobovanie výrobných liniek

- opáskovanie a označovanie pozícií

- skenovanie materiálu a chystanie objednávky

- udržiavanie poriadku okolo regálov na všetkých radoch na logistike

- uzatváranie a ukladanie palety na predpísané miesto

- v prípade odchýlok v systéme informovanie svojho priameho nadriadeného

Pracuje sa v trojzmennej prevádzke.

Ponúkaný plat

1300 EUR

Upresnenie platových podmienok

930€ + poobedňajší príplatok 0,35 €/ hod. + VZV príplatok 50+ dochádzková prémia až 150€+ zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

930€ základná mzda
+ poobedňajší príplatok 0,35 €/ hod.
+ VZV príplatok 50€
+ dochádzková a výkonnostná prémia až 150€
+ 25% prémia za nadčas (v nedeľu 50%)
+ zákonné príplatky
+0,28€/deň príspevok na pranie

Stravovanie v jedálni za 1€

Možnosť týždenných záloh!!!

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- ukončené SŠ vzdelanie (výučný list/maturita)

- prax v automobilovom priemysle v oddelení logistiky výhodou

- preukaz vodiča VZV

- ochota učiť sa nové veci, pracovitosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie