Hľadáme posilu do tímov potravinových reťazcov v Bratislave. Pracujte ako predajca alebo dokladač tovaru s platom aj 1500 EUR a nástupným bonusom 300 EUR.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Hľadáme dynamického a zodpovedného jednotlivca, ktorý nám pomôže udržať potravinové reťazce v pohybe. Láka Vás potravinársky priemysel a máte skúsenosť s predajom či dokladaním tovaru? Nečakajte ani sekundu a zašlite nám Váš životopis. Máme pre Vás totiž jedinečnú príležitosť pracovať pre najúspešnejších potravinových magnátov na pozíciách predavač či dokladač tovaru. Okrem konkurencieschopného platu pre Vás máme aj množstvo ďalších bonusov.

Náplň práce:
- Monitorovanie stavu zásob a pravidelné informovanie vedúceho zmeny o potrebe doplnenia tovaru.
- Zabezpečovanie správneho usporiadania a označovania výrobkov v predajných pultoch a regáloch.
- Dokladanie vypredaného tovaru do regálov.
- Pravidelná evidencia prijatého tovaru a spolupráca pri vykonávaní inventúr.
- Poskytovanie poradenstva aj náročnejším zákazníkom.
- Kontrola kvality predávaného tovaru a jeho záručných lehôt.
- Dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov pri manipulácii s tovarom.
- Zabezpečovanie čistoty v predajných priestoroch.

Pracovná doba:
Práca na 2 zmeny - flexibilná pracovná doba

Benefity a ďalšie výhody:

- Základná mzda 1200 EUR + mesačné prémie + príplatky nad rámec Zákonníka práce.
- Nástupný bonus 300 EUR
- Finančné ohodnotenie pracovného výkonu formou variabilného mesačného bonusu.
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier).
- Príspevok na dovolenku.
- Vianočná prémia do výšky jedného platu.
- Pravidelná valorizácia mzdy.
- Možnosť rastu a profesionálneho rozvoja v potravinárskom priemysle.
- Tešiť sa môžete aj na príjemnú pracovnú atmosféru a tímovú spoluprácu

Informácie o výberovom konaní

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Všeobecne požadované znalosti:

- Skúsenosti v predaji a/alebo skúsenosti v potravinárskom priemysle sú vítané.
- Platný potravinársky preukaz a čistý register trestov je PODMIENKOU.
- Ukončené stredoškolské vzdelanie alebo nižšie vzdelanie v odbore.
- Schopnosť efektívne komunikovať a pracovať s rôznymi typmi zákazníkov.
- Dobrá organizácia a schopnosť manažovať zásoby tovaru.
- Zodpovednosť a dôraz na kvalitu a presnosť pri práci s tovarom.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity