Vodič s VZV preukazom s platom aj 1500 EUR

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Ponúkame stabilné zamestnanie na pozícii vodič VZV v spoločnosti, ktorá svojim zamestnancom ponúka kariérny rast. Príspevok na dopravu 8,8 EUR/zmena. Príplatky nad rámec ZP. Možnosť vyplácania záloh. 13. plat. Ovocné dni a pitný režim. Ak máte platný preukaz a zopár skúsenosti, neváhajte nás kontaktovať.

Pracovná náplň:
- obsluha, pravidelná kontrola a základná údržba zverených vysokozdvižných vozíkov
- vykladanie a nakladanie materiálu z/na korbu vozidiel
- kontrola dokumentácie zásielok materiálu, prípadne zásobníkov
- riešenie odchýlok a nedostatku skladových zásob
- skenovanie paletových štítkov do systému pomocou skeneru a tabletu
- fyzické a systémové zaskladňovanie surového aj hotového materiálu na určené skladové pozície
- fyzické a systémové zásobovanie výrobných zariadení materiálom podľa FIFO
- fyzická kontrola skladových zásob
- riešenie CMR a vychystávanie tovaru
- vykonávanie fyzických inventúr

Pracovná doba:
- 3 zmeny - PO - PI

Benefity a ďalšie výhody:

- základná mzda 1151 EUR + príplatky nad rámec ZP
- príspevok na dopravu 8,8 EUR/ zmena
- príplatky za nadčasy
- možnosť vyplácania záloh
- 13. plat
- zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
- ovocné dni, pitný režim

Všeobecne požadované znalosti:

- platný VZV preukaz podmienkou
- prax na pozícii vodič VZV
- ochota pracovať na 3 zmeny
- samostatnosť
- zodpovednosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie