Hľadáme pracovníkov na pozíciu montážny pracovník / operátor výroby s platom aj 1700 EUR. Zabezpečená doprava do Žiliny ZDARMA. Množstvo benefitov.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Ponúkame pracovnú pozíciu montážnik/montér do poprednej a stabilnej spoločnosti. Firma ponúka firmenú dopravu v rámci celého Žilinského kraja ZDARMA. Mzdu aj 1700 EUR. Množstvo benefitov: prémie do výšky 15 %, motivačné bonusy, 13. a 14. plat, motivačný bonus 320 EUR. Možnosť vyplácania záloh. Netreba mať žiadne skúsenosti, všetko Vás zaučíme.

Náplň práce:
- obsluha automatizovaných a poloautomatizovaných liniek
- zabezpečenie povrchovej úpravy karosérie (brúsenie, lakovanie, leštenie)
- montáž a finalizácia výroby áut
- riadenie osobného automobilu
- vykonávanie odborných prác pri opravách karosérii cestných motorových vozidiel

Pracovná doba:
- 3 zmeny
- PO - PI - voľné víkendy

Benefity a ďalšie výhody:

- priemerná mzda až do výšky 1700 EUR
 základná mzda 1201 EUR + prémie do výšky 15% + motivačné bonusy + príplatky
- garancia navyšovania základnej mzdy po odpracovaní 1 mesiaca na 1234 EUR
- Nastupný bonus 250 EUR
- Odporúčací bonus

- 13. plat
- 14. plat
- doprava zabezpečená
- výrobný (motivačný bonus) 320 EUR vyplácaný štvrťročne
- ročný bonus za budovanie značky 400 EUR
- stravovanie vo firemnej jedálni
- hodnotné darčeky pre zamestnancov

Všeobecne požadované znalosti:

- záujem o dlhodobé zamestnanie
- ochota pracovať na 3 zmeny
- zodpovedný a pozitívny prístup k práci
- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť
- tímový duch
- spoľahlivosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie