Operátor výroby do poprednej spoločnosti s platom aj 1700 EUR. Zabezpečená doprava do Žiliny ZDARMA

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Ponúkame pracovnú príležitosť na pozícii operátora výroby v poprednej a stabilnej spoločnosti.
Ak máte vážny záujem o dlhodobú prácu s množstvom zamestnaneckých výhod, hľadáme práve Vás.
Priemerná mzda do výšky 1700 EUR, garancia navýšenia základnej mzdy už po odpracovaní prvého mesiaca. Nástupný bonus 300 EUR, motivačný bonus 300 EUR, vyplácanie záloh. Doprava zabezpečená ZDARMA do Žiliny.

Náplň práce:
- obsluha automatizovaných a poloautomatizovaných liniek
- zabezpečenie povrchovej úpravy karosérie (brúsenie, lakovanie, leštenie)
- montáž a finalizácia výroby áut
- riadenie osobného automobilu
- vykonávanie odborných prác pri opravách karosérii cestných motorových vozidiel

Pracovná doba:
- 3 zmeny - PO - PI

Benefity a ďalšie výhody:

- priemerná mzda až do výšky 1700 EUR
- nástupný bonus 300 EUR
 základná mzda 1201 EUR + prémie do výšky 15% + motivačné bonusy + príplatky
- garancia navyšovania základnej mzdy po odpracovaní 1 mesiaca na 1234 EUR

- 13. plat
- 14. plat
- doprava zabezpečená
- výrobný (motivačný bonus) 320 EUR vyplácaný štvrťročne
- ročný bonus za budovanie značky 400 EUR
- stravovanie vo firemnej jedálni
- hodnotné darčeky pre zamestnancov

Všeobecne požadované znalosti:

- záujem o dlhodobé zamestnanie
- ochota pracovať na 3 zmeny
- zodpovedný a pozitívny prístup k práci
- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť
- tímový duch
- spoľahlivosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie