Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Pracuj len 4 dni v týždni ako operátor/ka a zarábaj 2150€! Zabezpečená doprava aj ubytovanie. Možnosť pravidelných záloh.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov
kontrola funkčnosti a kvality hotových výrobkov
vykonávanie pravidelnej vizuálnej kontroly
balenie jednotlivých produktov
práca v stoji

Ponúkaný plat

1250 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 810€ (po navýšení 860€) + variabilná zložka mzdy až 15%

Benefity a ďalšie výhody

navýšenie základnej mzdy po 6 mesiacoch na 960 €
variabilná odmena do výšky 15 %
dovolenková prémia 650 € + vianočná prémia 650 €
využitie bezplatnej autobusovej dopravy zo smerov Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Topoľčany...
ubytovanie zabezpečené
možnosť týždenných záloh
bonus za odporúčanie kandidáta až 150€

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

dobrý zdravotný stav,
manuálna zručnosť,
ochota pracovať na zmeny

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie