Pracujte ako technik pre dohliadanie nad samoobslužnými vozíkmi v prestížnej automobilke s platom aj 1450 EUR

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Hľadáme technického nadšenca, ktorý sa chce stať súčasťou tímu dohľadových technikov pre lídra automobilovej výroby. Máte záujem sledovať, riešiť a zabezpečovať aby všetko fungovalo spoľahlivo? Ak máte zmysel pre detail a zároveň vynikáte v riešení technických problémov, máme pre Vás skvelú pracovnú príležitosť.

Aká bude Vaša náplň práce?
- Monitorovať chod samoobslužných vozíkov a predchádzať tým problémom skôr, než vzniknú.
- Identifikovať a riešiť jednoduché technické poruchy na samoobslužných vozíkoch.
- Spolupracovať s ďalšími členmi tímu pri riešení závažnejších technických porúch.

Pracovná doba :
2 zmenná prevádzka - 12 hodinová pracovná doba

Benefity a ďalšie výhody:

- Konkurencieschopný plat aj 1450 EUR
- Pravidelný ročný bonus do výšky mesačného platu
- Možnosť rýchleho profesijného postupu na pozíciu servisného technika (podmienkou je osvedčenie podľa §21 a §22)
- Stabilnú prácu v príjemnom mladom kolektíve
- Príležitosť pracovať pre renomovanú spoločnosť v automobilovom priemysle.

Ak ste technicky zručný typ človeka s vášňou pre automobilový priemysel a chcete sa pridať k nášmu tímu, zašlite nám Váš životopis. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Informácie pre uchádzača:

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Viac pracovných pozícií nájdete na https://proplusco.sk/praca

Všeobecne požadované znalosti:

  • Technické, strojárske alebo elektortechnické vzdelanie - výhodou
  • Technické a analytické myslenie
  • Manuálna zručnosť a zručnosť práce s počítačom
  • Dobrá fyzická a psychická kondícia
  • Pracovitosť a ochota učiť sa nové veci
  • Flexibilita a schopnosť pracovať v tíme

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity