custom-banner

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1000 EUR
    + 13-ty plat + dochádzkový bonus 50€ + výkonnostný bonus 50€ + príspevok na dopravu
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre nášho významného klienta, ktorý sa venuje oblasti priemyselnej výroby hľadáme šikovných kandidátov na pozíciu Elektromechanik !
(Podmienkou je znalosť čítania elektrotechnických schém)

Náplň práce:
- zapájanie komponentov podľa dokumentácie a výrobných objednávok
- vizuálna kontrola všetkých zapojených komponentov
- dodržiavanie predpísaných postupov
- práca na 2 zmeny

Benefity a ďalšie výhody:

. 13. plat
• pracovné voľno na regeneráciu s náhradou mzdy - 10 dní
• príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom
• 7,5 hodinový pracovný čas
• ročné prehodnotenie mzdy
• sociálny program (príspevky pri pracovných a životných jubileách)

Všeobecne požadované znalosti:

- znalosť čítania výkresov
- paragraf 21

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou