custom-banner
  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1000 EUR
    + 13-ty plat + dochádzkový bonus 50€ + výkonnostný bonus 50€ + príspevok na dopravu
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre nášho významného klienta, ktorý sa venuje oblasti priemyselnej výroby hľadáme šikovných kandidátov na pozíciu Elektromechanik !
(Podmienkou je znalosť čítania elektrotechnických schém)

Náplň práce:
- zapájanie komponentov podľa dokumentácie a výrobných objednávok
- vizuálna kontrola všetkých zapojených komponentov
- dodržiavanie predpísaných postupov
- práca na 2 zmeny

Benefity a ďalšie výhody:

. 13. plat
• pracovné voľno na regeneráciu s náhradou mzdy - 10 dní
• príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom
• 7,5 hodinový pracovný čas
• ročné prehodnotenie mzdy
• sociálny program (príspevky pri pracovných a životných jubileách)

Všeobecne požadované znalosti:

- znalosť čítania výkresov
- paragraf 21

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Vitajte v TALENT SOLUTIONS! Sme jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi a patríme medzi TOP 3 personálne spoločnosti na Slovensku. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je TALENT SOLUTIONS tým správnym partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom Slovensku. Na trhu pôsobíme už viac ako 21 rokov.
Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov. Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a našim partnerom talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperitu spoločností.
Naše pobočky na Slovensku poskytujú kompletnú paletu služieb, ktorých rozsah upravíme podľa Vašich aktuálnych potrieb. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce. Povesť spoločnosti a jej dobré meno sú pre nás zaväzujúce: podnikanie v súlade s platnou legislatívou je pre nás samozrejmosťou.
Naším cieľom je poskytovať Vám komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov a flexibilne riešiť Vaše potreby. Kvalita našich služieb je garantovaná certifikátom ISO 9002.
TALENT SOLUTIONS hľadá svojim kandidátom uplatnenie šité na mieru. Máme potrebné schopnosti a vedomosti na vyvíjanie stratégií na najvyššej úrovni v oblasti ľudských zdrojov.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnanie na dobu určitú

Kontaktné údaje:

Katarína Pakancová
Einsteinova 19, Bratislava, 85101, Slovenská republika

Pozícia / odvetvie: Elektrikár / Elektromechanik / Elektromontér
Dátum zverejnenia: 23.04.2024

Iné možnosti práce