custom-banner

Strojník baliacich procesov

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre jedného z najväčších potravinových výrobcov na Slovensku.

Čo bude Vašou náplňou práce :
- preberanie zmeny, komunikácia so strojníkom balenia z preberanej zmeny , aktívna komunikácia s osádkou linky a predákom svojej zmeny
-znalosť a schopnosť obsluhy strojov na baliacom úseku linky- baliace stroje, periférne zariadenia napr. krabicovač, dynamické váhy a pod.
-zodpovednosť a povinnosť vykonávať činnosti podľa pokynov predáka alebo tím lídra. dodržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku.
- príprava kotúčov obalu na výmenu a samotná výmena kotúčov, kontrola obalov a kontrola dátumov na výrobku.
-manuálna manipulácia zo zlomom a sanitačným odpadom.
-senzorická kontrola výrobku , odoberanie vzoriek , vizuálna kontrola linky, váženie a kontrola hotového výrobku- polotovaru a zodpovednosť za jeho kvalitu.
- vedenie evidencie výroby elektronickou a aj písomnou formou
-povinnosť zúčastňovať sa zákonných školení .
-všetky uvedené činnosti a zodpovednosti vykonáva v súlade s programom IL6S.

Benefity a ďalšie výhody:

Bonus:
- prémie na mesačnej baze 15 % z priemerného mesačnej mzdy
- rizikové príplatky
- príplatky za poobedné, nočné zmeny, prácu v sobotu a nedeľu, prácu vo sviatok
- zabezpečené a hradené ubytovanie v rámci Bratislavy
- stravné v hodnote 5,10€, príspevok na stravne vyplácaný priamo na účet, gastro Callio karta
- stravovanie v podnikovej jedálni prostredníctvom MFP karty hneď po nástupe do práce
- kompletné zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi
- zvýhodnený nákup výrobkov v podnikovej predajní
- hradená vstupná lekárska prehliadka + hradené preventívne prehliadky
- zabezpečenie potravinárskeho preukazu
- starostlivosť koordinátora ešte pred nástupom do práce ( absolvovanie lekárskej prehliadky, ubytovanie, osobné konzultácie )

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity