ELEKTRO INŽINIER

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1800 - 2200 EUR
    Pracovná doba:

    Po – Štv 07:00 – 15:30
    Pia 07:00 – 11:30
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Ako mechatronik / elektrotechnik sa budete podieľať na výskume a dizajne našich produktov a systémov, s prihliadnutím na niekoľko aspektov, ako je cenová efektívnosť, užívateľská skúsenosť a najdôležitejšie dodržiavanie platnej legislatívy, v ktorej naše produkty a systémy fungujú. Na pozícii Elektrotechnik sa budete zaoberať objednávaním potrebných elektronických a elektro- inštalačný materiálov, príprave a finalizácií technickej dokumentácie - administratívne práce, pomáhal pri montážach, elektroinštaláciách, testovaní zariadení a údržbových opravách. Samozrejme aj jemnejšie práce ako spájkovanie dielov na DPS pre rôzne zariadenia, spájkovanie káblov ku konektorom a podobne. Nejde o žiadnu monotónnu činnosť za montážnym pásom, ale o rozmanitú prácu pozostávajúcu z viacero činností (z každého rožku trošku).

Požadujú sa všeobecné znalosti v oblasti senzorov, kamerových systémov, prenosu dát, elektrických komponentov a riadiacich systémov.

Náplň práce:

1. Projekčné a konštrukčné činnosti mechanických, elektrických a hydraulických prototypov a zariadení;
2. Vývoj, výroba, skúšanie diaľkovo ovládaných vozíkov, manipulátorov a jednoúčelových zariadení;
3. Vývoj, výroba a testovanie elektrických a elektronických zariadení;
4. Programovanie PLC;
5. Príprava elektro a certifikačnej dokumentácie;
6. Vývoj, výroba, testovanie a zlepšovanie zariadení používaných vo výbušnom prostredí;
7. Objednávanie a kontrola elektrických súčiastok a komponentov;
8. Certifikácia vyrábaných zariadení na základe smerníc ATEX;
9. Obsluha a údržba vyrábaných zariadení;
10. Dohľad nad zamestnancami vo výrobe.

Táto práca zahŕňa viac, ako hore uvedený opis, ktorý je len orientačným; kandidát, ktorý bude na túto pozíciu obsadený, bude vykonávať všetky úlohy, ktorými bude poverený.

Ideálny kandidát má/je

1. Elektrotechnické vzdelanie;
2. Prax v elektrotechnike aspoň 3 roky;
3. manuálne zručnosti - montážne práce, spájkovanie, elektroinštalačné zručnosti;
4. znalosť elektronických a elektrotechnických obvodov - čítanie schém obvodov a znalosť prvkov;
5. Skúsenosti s ATEX normami výhodou;
6. Zodpovednosť a zodpovedný prístup pri riešení problémov;
7. Dobré komunikačné schopnosti v anglickom a / alebo nemeckom jazyku.

Benefity a ďalšie výhody:

KOKS Robotics vám ponúka

• Konkurencieschopné platové ohodnotenie, v závislosti od skúseností a zručností;
• Inovatívne, medzinárodné pracovné prostredie;
• Práca v ambicióznom a rýchlo rastúcom rodinnom podniku, kde žiadne dva dni nie sú rovnaké;
• Príjemný tím pracovitých kolegov, ktorí spolupracujú v neformálnom prostredí;

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vyššie odborné vzdelanie
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vhodné pre občana z Ukrajiny:
    Áno