custom-banner

Asistentka predaja do novootváranej predajne - BRATISLAVA !!!

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1200 EUR
    1 200 EUR/mesiac
    + príplatky v prípade "nadčasov", víkendov a sviatkov sú samozrejmé :)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre nášho overeného klienta .
NÁPLŇ PRÁCE:
- predaj investičných mincí + výdajné miesto e-shopu
- pôjde aj o mince a medaily z drahých kovov / predajňa bude vybavená alarmom, kamerami a trezorom /
- predaj, poradenstvo, starostlivosť o vzhľad predajne
- práca na PC /evidencia tovaru /

Pracovný čas: podľa turistických sezón, potrebné počítať aj s víkendami uvažuje aj o neskoršej výpomoci
Zaučenie : - minimálne 2 týždne /v podnikovej predajni /, ubytovanie a ostatné náležitosti zabezpečíme

Všeobecne požadované znalosti:

- ovládanie pokladne
- PC gramotnosť - práca v internom systéme + spravovanie e-shopu, skladová evidencia
- jazyková vybavenosť na úrovni potrebnej pre základnú komunikáciu so zákazníkmi - nemčina, angličtina
- komunikatívnosť, zodpovedajúce vystupovanie
- vyžadujeme čistý register trestov

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
    Nemecký jazyk (začiatočník - A2)