custom-banner

VODIČ CISTERNY BENZINOL (ADR, LPG, PHM, ADblue)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Parkovacie miesto a východzia stanica: okres Senec
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1500 EUR
    Mzda je stanovená minimálne od 1.500,00 EUR brutto/mesačne a závisí od odpracovaných hodín, diét a pod.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Podmienkou prijatia sú platné spôsobilosti vodiča cisterny (VP sk. C,E) pre ADR a LPG!

Pracovná náplň:
- nakládka a zvoz PHM z ČR, Rakúska, Slovinska
- zabezpečenie rozvozu PHM, LPG, ADblue na jednotlivé čerpacie stanice v rámci Slovenska
- starostlivosť a zodpovednosť za nakládku a vykládku
- zodpovednosť za technický stav vozidla, čistotu - ťahač DAF, cisterna Willig

Benefity a ďalšie výhody:

- moderný vozový park
- zaškolenie vodiča s organizáciou práce a obsluhou cisterny
- príspevok zamestnávateľa do III. piliera DDS
- náborový príspevok za získanie nového kolegu
- bohatý program benefitov Cafetéria
- karta zliav BENZINOL

Informácie pre uchádzača:

Poprosíme uchádzačov, aby sa hlásili iba vodiči, ktorí spĺňajú uvedené podmienky (ADR a LPG)! Ďakujeme Vám za prejavený záujem, zašlite nám prosím životopis v slovenskom jazyku a využite možnosť pracovať v slovenskej spoločnosti.
Výberové konanie sa uskutoční v priestoroch centrály - Lúčny Dvor - Pusté Úľany, ktoré sa nachádzajú hneď pri ČS BENZINOL.

Všeobecne požadované znalosti:

- platné osvedčenia vodiča cisterny s ADR a LPG
- zodpovedný a lojálny prístup
- flexibilita a odolnosť voči stresu
- prax v nákladnej doprave

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Slovenský jazyk
  • Vodičský preukaz:
    CE