Vaša práca
je naším poslaním.

Nenáročná práca ako montážny pracovník v stabilnej firme! Mzda 1075€! Doprava zabezpečená! Vhodné aj pre ženy!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Topoľčany; Nováky, Prievidza

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- práca na linke
- obsluha strojov a strojných zariadení
- montáž komponentov podľa stanovených pracovných postupov
- sledovanie kvality komponentov a hotových výrobkov
- práca v stoji

Ponúkaný plat

1075 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 880 € + variabilná zložka až 10% + 13.plat

Benefity a ďalšie výhody

- variabilná zložka mzdy až 10%- 13.plat- možnosť navýšenia mzdy po skúšobnej dobe- zabezpečená doprava- možnosť týždenných záloh- bonus za odporúčanie kandidáta až 150€

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Miesto výkonu práce sa nachádza v Bánovciach nad Bebravou.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

ochota pracovať na zmeny,manuálna zručnosť,pracovitosť,zmysel pre detail

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie