Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Skladník s VZV - 9€/h + odmeny ! Práca na živnosť aj na TPP !

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra, Nové Zámky, Vráble

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho klienta hľadáme nových skladníkov do výroby. Čo Vás čaká v novej práci?

- zásobovanie liniek

- práca v sklade

- obsluha VZV

- import/export

Pracuje sa na 3 a 4 zmeny.
Možnosť zamestnať sa aj na TPP.

Ponúkaný plat

9 EUR

Upresnenie platových podmienok

9€/hod + odmeny

Benefity a ďalšie výhody

- pomoc s fakturáciou
- možnosť záloh
- bonus za odporúčanie kandidáta
- zabezpečené ubytovanie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

živnosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

U nás dostáva možnosť každý uchádzač, ktorý spĺňa tieto požiadavky:

- Preukaz VZV

- Manuálna zručnosť

- Dobrý zdravotný stav

- Ochota pracovať v noci

 Prijmeme aj operátorov a operátorky do výroby.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie