Technik filiálkových systémov (ž/m)

dm drogerie markt, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
centrála dm - Na pántoch 18, 831 06 Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hlavnou úlohou nášho tímu je zabezpečiť funkčnosť pokladníc a systémov, bez ktorých sa naše predajne nezaobídu. Do tímu hľadáme nového kolegu s technickým alebo IT zameraním, ktorý je pripravený spoznať naše systémy na predajniach a pomôže zabezpečiť všetko tak, aby nedochádzalo k výpadkom a zákazník odchádzal s dobrým pocitom z nákupu.

Čo Vás na tejto pozícii čaká?

• ste podporou kolegov z prvej línie technickej pomoci pre predajne: pokladne, terminály, počítače, smartfóny
• navigujete kolegov pri riešení problémov a zabezpečení odstránenia porúch formou HotLine telefónu
• plánujete a zabezpečujete nové systémy a programové vybavenia, ste zodpovedný za koordináciu ich testovania a realizáciu rolloutov aktualizácií
• zabezpečujete správu a inštalácie filiálkových systémov a nahrávanie nových verzií
• pripravujete techniku a inštalujete softvér pri otváraní nových predajní
• monitorujete a analyzujete incidenty v špecifických systémoch, kontrolujete prenos údajov
• informujete kolegov o nových verziách, novinkách a dôležitých zmenách
• ste súčasťou národných a medzinárodných pracovných skupín a projektov

Ponúkaný plat

2250 EUR

Upresnenie platových podmienok

Ponúkaný plat 2.250 € pri splnení požiadaviek a úrovne cudzieho jazyka + 13. plat.
Pri nesplnení 1.913 € + hradený jazykový kurz. (Ročný plat 29.250 €)

Benefity a ďalšie výhody

• 13. plat na základe prémiového poriadku spoločnosti, v dvoch častiach, ako príspevok na letnú dovolenku a vianočné nákupy
• pracovný pomer na dobu neurčitú, lebo istota pracovného miesta je dôležitá
• prepracovaný systém zapracovania, aby sme vám uľahčili prevzatie úloh na novej pozícii
• širokú ponuku odborného vzdelávania a osobnostného rozvoja
• možnosť rozšíriť si svoje obzory v národných a medzinárodných projektoch
• príležitosť stať sa dobrovoľníkom, lebo nám záleží na našom okolí
• pomoc v náročných situáciách cez záchrannú sieť a nadačný fond dm
• sabatikal, ak sa chcete na chvíľu venovať niečomu inému
• mesačný príspevok na DDS vo výške 3 % z hrubej mzdy, keďže nám záleží na vašej budúcnosti
• finančný príspevok pri pracovných jubileách ako aj odchode do dôchodku, pretože si vážime vašu lojalitu
• MultiSport kartu, pretože v zdravom tele zdravý duch
• firemné akcie a teambuildingy (športové hry, lyžovačka, vianočný večierok,..)
• interné súťaže o zaujímavé ceny a zľavy u obchodných partnerov
• príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 130 €
• letný tábor pre deti
• príspevok pre ZŤP v celkovej výške 120 € na rok

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

• minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou, technický smer výhodou
• pozícia vhodná aj pre čerstvého absolventa
• prax v IT oblasti výhodou; skúsenosti v servisnom centre alebo práca v retaile veľkou výhodou
• ovládate nemecký jazyk na úrovni B2, alebo ste ochotný sa ďalej vzdelávať
• ovládate anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (B1)
• ste tímový hráč
• máte trpezlivosť a viete navigovať druhých pri riešení problémov
• máte dobrú znalosť práce v MS Office, Windows client, DWH
• vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič

Vhodné pre absolventov

Áno

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B