Team Leader na Víkendovú zmenu

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Práca na skrátený úväzok
• 10 hodinová pracovná zmena (40 minút prestávka) počas Víkendu - Sobota (ranná/poobedná zmena) a Nedeľa (nočná zmena)
• Piatok ranná zmena od 6:00 - 14:00 v cieľom prebrať zmenu od kolegov na víkend
• Úvodné školenie pre danú pozíciu prebieha počas pracovného týždňa

- Koordinovať tím operátorov skladu a operátorov vysokozdvižných vozíkov (viacerých typov)
- Zabezpečiť, že zamestnanci poznajú a dodržiavajú pracovné procesy
- Zabezpečiť dodržiavanie denných cieľov (KPI’s) a štandardov kvality
- Zabezpečiť dodržiavanie pravidiel Bezpečnosti pri práci a ochrany zdravia ako aj 5S pravidiel v rámci zvereného organizačného útvaru
- Zabezpečiť nepretržitú dodávku dielov pre montážnu linku (eliminácia zákazníkových prestojov)
- Zabezpečiť výber položiek podľa objednávky zákazníka a dodanie položiek do pracovnej/ montážnej oblasti
- Zabezpečiť čistotu, bezpečnosť a dostupnosť skladových priestorov

Ponúkaný plat

938 EUR

Upresnenie platových podmienok

937,71 - 1 326,55 EUR/mesiac
937,71€ + 10% bonus + príplatky podľa Zákonníka práce

Benefity a ďalšie výhody

• Mesačné bonusy do 10% zo základnej mzdy
• 13. plat
• Príspevok pri narodení dieťaťa,
• Príspevok v prípade mimoriadnej situácie
• Príspevok pre bezplatných darcov krvi
• Príspevok pri pracovných výročiach
• Zdarma zabezpečená doprava v rámci NR a z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Sereď, Trnava, Hlohovec, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Tešedíkovo, Galanta, Partizánske, Komárno, Hurbanovo, Tlmače, Vráble, Šurany/ finančný príspevok na dopravu
• Stravné hradené nad rámec zákona
• Zabezpečenie UBYTOVANIA
• Multisport karta, Metro karta, VIP členstvo v Datarte

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý je špecializovaným poskytovateľom integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. V prípade ak vás pozícia zaujala pošlite nám svoj životopis na emailovú adresu: email a my sa vám ozveme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Predchádzajúca skúsenosť s vedením tímu
- Skúsenosť z oblasti logistiky, automotive alebo výroby
- Znalosť anglického jazyka je výhodou
- Zodpovedný prístup a precíznosť
- Ochota pracovať nadčas a spolupodieľať sa na zavádzaní nových procesov
- Priama komunikácia a spoľahlivosť
- Schopnosť udržať pracovnú disciplínu a podporovať tímovú spoluprácu

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B