Sestra- Oddelenie Transfuziológie - Nemocnica Topoľčany

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Topoľčany
Topoľčany

Pozícia / odvetvie

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do nášho tímu na Oddelenie Transfuziológie hľadáme kolegu na výkon prác: - odber krvi na transfúznom oddelení - spracovanie krvi a zabezpečenie krvi - odber materiálu - príprava pacientov na hematologické vyšetrenie

Ponúkaný plat

485 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Budúcim kolegom ponúkame: - dôkladné zaškolenie v tíme - adaptačný proces prispôsobený individuálnym potrebám - podporu kontinuálneho vzdelávania - priateľský a rodinnú atmosféru - jubilejné odmeny a príspevok zamestnávateľa do III. piliera podľa platných pravidiel - benefity na rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené kvalifikačné predpoklady, prosím zašlite nám svoj štrukturovaný životopis. Ďakujeme vám za prejavený záujem a dôveru

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk

Všeobecne požadované znalosti

Bezúhonnosť Dôslednosť Empatická komunikácia Zodpovednosť

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno