Mám záujem McDonald´s ponúka pracovné príležitosti vyhovujúce všetkým zamestnancom. Od pracovných pomerov na plné alebo skrátené úväzky až po dlhodobé alebo krátkodobé brigády. Uplatnenie tak môžu nájsť študenti, absolventi škôl, mamičky na materskej dovolenke, zdravotne znevýhodnené osoby aj seniori. U nás má príležitosť každý!

Koho hľadáme?

Barista od 7,90€/hod v McDonald's Budatínska Petržalka

McDonald's

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Slovenská republika; Bratislava
Barista

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme príjemných a tímových ľudí do nášho kolektívu. U nás nájde uplatnenie každý, kto má rád prácu s ľuďmi a rád sa učí nové veci.

Aké vlastnosti by si mal mať?

- spoľahlivosť a časovú flexibilitu
- zdvorilé a príjemné vystupovanie k zákazníkom i medzi sebou navzájom
- zmysel pre tímovú prácu
- odvahu – všetko potrebné vás naučíme

Za koľko budeš pracovať?

Základná nástupná zložka mzdy je 5,90€ /hod.

Príspevok na starostlivosť o pracovný odev 1,70€/hod
Mzda zahŕňa príplatok za 1x odpracovaný víkend
Príplatok za nočné zmeny 1,724€/hod.
Príplatok za sobotu 2,155 €/hod.
Príplatok za nedeľu 4,310 €/hod.

Príplatok za sviatok 100% z priemernej hodinovej mzdy

Príplatok za nadčas 25% z priemernej hodinovej mzdy
Zvyšovanie mzdy pri menovaní do vyššej pozície

Aké benefity môžeš očakávať?

Flexibilný pracovný čas
Wagenow - okamžitáý prístup ku mzde za odpracovaný deň
Zľava na stravu počas pracovného dňa vo výške 55% aj na McCafé
Zabezpečený pitný režim počas pracovného dňa zdarma
Elektronická zamestnanecká benefit karta so stálou zľavou vo všetkých prevádzkach McDonald´s
Kariérny rast
Atraktívne motivačné akcie pre celý tím
Príjemné prostredie s občerstvením v miestnosti pre relax a oddych zamestnancov
Vedomostné súťaže pre zamestnancov v online prostredí (finančná odmena / lístky do kina)
Nadštandardné platené voľno pri narodení dieťaťa a pri uzavretí manželstva
Odmena za odporučenie uchádzača do zamestnania do 200€
Výplata v stanovenom termíne na osobný účet podľa uzatvorenej zmluvy

Bezproblémové parkovanie

Zastávka MHD priamo pri prevádzke
Multisport karta

CustomerCategory

rest-31

Ponúkaný plat

1200 - 1400 EUR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie

Zaujala ťa táto pozícia?
Tešíme sa, že nám o sebe dáš vedieť odpoveďou na túto ponuku.