Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Hľadáme operátorov výroby. Mzda až 1100 €! Doprava a ubytovanie zabezpečené!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bardejov, Košice; Prešov

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do výroby hľadáme nových zamestnancov na:

• montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov
• obsluhu výrobných zariadení
• vizuálnu kontrolu a balenie hotových výrobkov
• obsluhu vstrekolisov
• dodržiavanie výrobných postupov

Pracuje sa v stojí, na 3 zmeny alebo 4 dni v týždni (ranné/nočné)

Ponúkaný plat

810 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 810 € (po 6. mesiacoch 860 €) + variabilná zložka mzdy 15% + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

• Možnosť záloh
• Variabilná zložka mzdy do výšky 15%
• Príplatky podľa ZP
• Dovolenková a vianočná prémia spolu vo výške 1300 €
• Stravovanie v jedálni – doplatok len 0,69 €
• Zabezpečená bezplatná firemná doprava – odvoz a dovoz do práce zo smerov Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Topoľčany...
• Zabezpečené ubytovanie
• Čisté a bezpečné pracovné prostredie
• Príležitosť kariérneho rastu
• bonus za odporúčanie kandidáta až 150€
• vždy čerstvé informácie – vlastná aplikácia pre zamestnancov

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Možnosť zamestnať sa dostáva každý uchádzač, ktorý spĺňa nasledujúce požiadavky:

• Manuálna zručnosť
• Dobrý zdravotný stav
• Ochota pracovať v noci

Skúsenosť s prácou na podobnej pozícii je vítaná avšak nie je to podmienka

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie