custom-banner

Zvárač CO2 (Ref. č.: 12-18-42284)

Informácie o pracovnom mieste

- zostavovanie, stehovanie a zváranie oceľových komponentov podľa výkresovej dokumentácie - práca na 2 zmeny

Benefity a ďalšie výhody:

- základná hodinová mzda je 5 Eur+ príplatky, odmeny a bonusy - finančné odmeny za odpracované roky - finančné odmeny pri životnom jubileu - príspevok pri narodení dieťaťa - náborová odmena vo výške 600 € - zabezpečená autobusová doprava zo smeru Brezová pod Bradlom, Myjava - Príspevok na DDS - bohatý sociálny program spoločnosti

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

- zváračský preukaz CO2 - základné znalosti strojárskej výroby - čítanie výkresovej dokumentácie

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Reality a stavebníctvo / Zvárač
Dátum zverejnenia: 19.04.2024

Iné možnosti práce