Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Hľadáme operátorov do výroby automobilových komponentov !! Mzda do výšky až 1280€!!!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnavský kraj; Trnava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do výroby automobilových komponentov (spojky, dvojhmotné zotrvačníky, meniče krútiaceho momentu) hľadáme šikovných operátorov!

Náplň práce:

  • - manipulácia s komponentmi

  • - dodržiavanie pracovných postupov

  • - udržiavanie čistoty na pracovisku

Pracuje v štvorzmennej prevádzke, v prípade potreby na tri zmeny.
Práca je vhodnejšia pre mužov.

Ponúkaný plat

1280 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 4,95€/hod + dochádzková prémia 102,06€ + stabilizačná prémia 73,33€ + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- možnosť záloh
- príspevok na dopravu
- 2 dni dovolenky navyše
- stabilizačná prémia 73,33 €
- dochádzková prémia do 102,06 €
- príplatok za poobednú zmenu 0,24 €/hod
- nadčasový príplatok 25% z priemerného zárobku

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk (pokročilý - C1)

Všeobecne požadované znalosti

  • - flexibilita

  • - spoľahlivosť

  • - fyzická zdatnosť

  • - manuálna zručnosť

  • - ochota pracovať na zmeny

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie