Fajn práca vo výrobe - rôzne pozície -13. a 14. plat #AfFhj

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Hľadáme zručného a talentovaného jedinca na pozíciu lakovača alebo nastavovača. Pokiaľ vás zaujíma práca v tejto oblasti a máte technické myslenie, pripojte sa k nám! Nástup je možný ihneď a priamo do kmeňového stavu, nejedná sa o zamestnanie cez pracovnú agentúru!

Náplň práce (podľa pozície):
lakovač:
- miešanie lakov
- obsluha lakovacej linky
- kontrola a sledovanie kvality lakovania

nastavovač:
- obsluha a nastavovanie výrobných strojov
- drobné opravy lisov
-zabezpečenie plynulého chodu linky

Benefity a ďalšie výhody:

- 13. a 14. plat
- pracovný čas 37,5 hod./týždenne
- príspevok na DDS
- stravovanie priamo v spoločnosti
- možnost kariérneho aj mzdového rastu
- príplatky za soboty, nedele a prácu v noci
- práca pre stabilnů mezdinárodnů spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno