#TsmeMy

    Obchodný zástupca pre malé a stredné podniky - Košický a Prešovský región (m/ž)

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Tím obchodníkov v Slovak Telekom pod vedením Patrika hľadá posilu v podobe energického a odhodlaného obchodného zástupcu, ktorý sa postará o klientov v segmente malých a stredných podnikov v regióne východného Slovenska.

    Hovoríš si, že sa v Telco svete veľmi nevyznáš? To nevadí! Našim klientom ponúkame to najlepšie nie len zo sveta Telco ale tiež ICT (IT bezpečnosť, serverové služby či IoT) a sme odhodlaní Ťa naučiť všetko, čo budeš pre svoje začiatky potrebovať.

    Čomu sa budeš venovať

    • Starostlivosti o zverených existujúcich zákazníkov v danom regióne
    • Spravovaniu portfólia zákazníckych služieb
    • Analýze potrieb pridelených zákazníkov
    • Predaju produktov, služieb ST (fixné, mobilné a ICT portfólio)
    • Prezentácii komplexných riešení
    • Získavanie nových klientov

    Čo získaš

    • komplexné zaškolenie priamo od odborníkov z oblasti Telco a ICT
    • garanciu navýšenia základnej zložky mzdy o 100€ po úspešnom zvládnutí skúšobnej doby (3 mesiace)
    • automobil, ktorý môžeš využívať aj na súkromné účely
    • možnosť atraktívneho zárobku vo forme variabilnej zložky mzdy, ktorá nemá strop - vyššie plnenie cieľov = vyššia odmena (pozn. pri 100% plnení cieľov máš nárok na odmenu vo výške 60% základnej mzdy)

    Je super, ak

    • máš predajné, komunikačné a argumentačné zručnosti
    • disponuješ schopnosťou aktívne počúvať a adekvátne, efektívne riešiť vzniknuté problémy
    • si vytrvalý a schopný dotiahnuť veci až do konca
    • si aktívny vodič (vodičský preukaz sk. B)

    Našim ponúkame to najlepšie

    • Bonusy a odmeny: Šikovnosť sa cení! A to odmenami za individuálny výkon do výšky 60% na kvartálnej báze.
    • Smartphone: Vyber si telefón a získaj naňho kompenzáciu každé 3 roky až do 900 €.
    • Zamestnanecký paušál: Dátuj neobmedzene, telefonuj a SMSkuj za zvýhodnenú cenu na súkromné či pracovné účely.
    • Telekom zľavy: Využi znížené ceny našich produktov a služieb pre rodinu a blízkych.
    • Zľavy u partnerov: Uži si zľavy na nákup produktov a služieb u našich partnerov.
    • Flexibilná pracovná doba: Prispôsob si prácu svojim potrebám vďaka možnosti home-office (po dohode s manažérom).
    • Akciový program Shares2You: Staň sa akcionárom skupiny Deutsche Telekom a čerpaj výhody s tým spojené.
    • Dovolenka a oddych: Relaxuj so 4 dňami osobného voľna navyše.
    • MultiSport: Športuj alebo relaxuj so svojimi najbližšími zadarmo či so zľavami vďaka zvýhodnenej karte MultiSport.
    • Náhrada príjmu počas PN: Pri dočasnej PNke trvajúcej max. 2 týždne ti nahradíme príjem vo výške 80 % denného vymeriavacieho základu.
    • uLekára.sk: Využi bezplatnú online prevenciu a konzultáciu so špecialistami pre seba aj celú svoju rodinu.
    • Zdravotná starostlivosť: Dbaj o svoje zdravie za zvýhodnenú cenu s nadštandardnou starostlivosťou v našom zmluvnom zariadení.
    • Vzdelávanie a rozvoj: Rozšír svoje obzory s internou T-Univerzitou, ktorá ponúka bohatý výber kurzov.
    • Pomoc pri životnej situácii: Skúša ťa život? Podporíme ťa jednorazovou finančnou pomocou pri nepriaznivej životnej situácii.
    • Psychologická poradňa: Čelíš ťažkostiam v súkromnom alebo v pracovnom živote? Zdôver sa odborníkovi anonymne cez telefón alebo online.
    • Gastro karta: Pochutnaj si na skvelom obede s príspevkom 5,10 € na každý pracovný deň.
    • Rekreačný príspevok: Budeš s nami 2 roky? Príspevok na rekreáciu máš vo vrecku.
    • Dôchodkové sporenie: Priprav sa na jeseň života s príspevkom na poistenie už po prvých 3 mesiacoch u nás.

    Každý je u nás vítaný

    Naši zamestnanci cítia, že majú u nás rovnaké príležitosti týkajúce sa zamestnania a kariérneho rozvoja, bez ohľadu na vek, pohlavie a gendrovú identitu, telesné a duševné schopnosti, národnosť, sociálny a etnický pôvod, politické názory, náboženstvo a svetový názor. Z toho máme obrovskú radosť. Sme odhodlaní sa neustále zlepšovať a vytvárať bezpečné pracovné prostredie pre všetkých.

    Čo ťa čaká

    1. Zaujala ťa pracovná ponuka? Vyplň prihlasovací formulár a daj nám o sebe vedieť.
    2. Informácie, ktoré nám o sebe zašleš posúdime a ozveme sa ti za každých okolností.
    3. S vybranými uchádzačmi sa spojíme a upresníme si detaily.
    4. Pohovor je pre nás obojstrannou príležitosťou, aby sme sa mohli lepšie spoznať.
    5. O výsledku pohovoru ťa budeme čo najskôr informovať. Úspešní kandidáti dostanú pracovnú ponuku.

    Ponúkaný plat

    1680 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    v závislosti od plnenia cieľov (základná mzda na úrovni 1050€ + bonus 60% pri naplnení cieľov)

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!