Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Шукаємо операторів з виробництва бамперів! Робота підходить для жінок. Зарплата до €1300! Безкоштовний проїзд!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Вашою працею буде:
• відділ збору
- пригвинчування, склеювання, кріплення, обрізання або свердління бамперів
• цех фарбування (фарбує автоматичний пристрій)
- накладання, пакування та полірування бамперів
• логістика
- складування та вивезенняРобота не на конвеєрі

Ponúkaný plat

869 EUR

Upresnenie platových podmienok

ставка 869 євро (після 3 місяців 930 євро) + індивідуальний бонус до 300 євро + встановлені законом доплати

Benefity a ďalšie výhody

Заробітна плата та бонуси:
• підвищення зарплати після випробувального періоду до €932
• щомісячні бонуси 50- 300 євро
• доплати за нічні зміни до 100 євро
• оплата понаднормової роботи
• святкові надбавки 150%
• БЕЗКОШТОВНИЙ транспорт з /Malacky, Senica, Kuklov, Čary, Jablonica, Šaštín-Stráže/• приємна робоча атмосфера

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Вимоги до працівників:
• досвід роботи на виробництві є перевагою
• ручна майстерність
• надійність, самостійність, відповідальність
• зацікавленість у постійній зайнятості
• готовність працювати в три зміни
• гарний зір

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie