Technik/ technička obsluhy tepelno-energetických zariadení (Ref. č.: E_DE_BA_24/2023)

ENGIE Services a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Pezinok

Pozícia / odvetvie

Kurič, Údržbár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre spoločnosť TERMMING, a. s., jednu zo sesterských spoločností Skupiny ENGIE na Slovensku so sídlom v Bratislave, hľadáme nového kolegu.

Pracovnou náplňou na tejto pozícii je najmä:
• obsluha tepelno-energetických zariadení prevádzky v rozsahu príslušných oprávnení (kotle, výmenníky, plynové energetické zariadenia);
• obsluha TNS (tlakových nádob stabilných), čerpadiel, menšie údržbárske práce;
• hlásenie zistených porúch na tepelno-energetických zariadeniach a rozvodoch;
• dodržiavanie platných miestnych prevádzkových predpisov pre jednotlivé tepelno-energetické zariadenia;
• dodržiavanie ustanovení príslušných zákonov a noriem, ako aj ostatnej súvisiacej legislatívy BOZP a PO;
• spolupráca na odstraňovaní havarijných stavov.

Ponúkaný plat

1100 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Na našich ľuďoch nám naozaj záleží.
Benefity sme preto zamerali na ich zdravie, budúcnosť, ako aj čas pre seba a pre rodinu:

• možnosť rozvíjať kariéru v zázemí silnej medzinárodnej Skupiny;
• ročný výkonnostný bonus;
• finančný príspevok zamestnávateľa na tretí dôchodkový pilier;
• finančný príspevok pri životnom jubileu;
• dni voľna navyše v prípade významných rodinných udalostí;
• možnosť odborného vzdelávania;
• MultiSport karta s finančným príspevkom zamestnávateľa;
• priateľské pracovné prostredie;
• zamestnanecké zľavy u vybraných partnerov.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• prax na podobnej pozícii, nie je však nevyhnutnou podmienkou;
• kuričský preukaz nie je podmienkou;
• proaktívny prístup k práci, chuť učiť sa;
• schopnosť komunikácie so zákazníkom;
• analytické myslenie;
• samostatnosť, ale aj ochota spolupracovať s tímom;
• adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti;
• hospodárnosť, trpezlivosť, nadhľad, komunikatívnosť, serióznosť.

Vhodné pre absolventov

Áno

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B

Zaujala vás ponuka? Kontaktujte nás!