Servisný technik (slaboprúdové systémy EPS, PER, PSN, CCTV, SKV a iné) (Ref. č.: E_DRPS_RV_15/2023)

ENGIE Services a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košice

Pozícia / odvetvie

Servisný technik

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• výkon servisu v oblasti slaboprúdových systémov (EPS, PER, PSN, CCTV, SKV a iné);
• vedenie agendy zákaziek, komunikácia so zákazníkmi, oceňovanie servisných činností;
• servis a opravy systémov (EPS, PER PSN, CCTV, SK a iné);
• diagnostika a profylaktika systémov;
• SW úpravy a zmeny v aplikáciách systémov;
• návrhy a opatrenie pre zákazníkov;
• posudzovanie optimálnych riešenie systémov;
• riešenie havarijných situácií;
• technické poradenstvo pre zákazníkov a poskytovanie informácií servisného charakteru;
• realizácia servisných prác v zmysle servisného plánu a operatívnych zásahov.

Ponúkaný plat

1350 EUR

Upresnenie platových podmienok

*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy kandidáta s minimálnou praxou. Konečná výška základnej mzdy závisí od úrovne požadovaných schopností a skúseností kandidáta.

Benefity a ďalšie výhody

Zamestnanecké výhody, benefity
Na našich ľuďoch nám naozaj záleží.
Benefity sme preto zamerali na ich zdravie, budúcnosť, ako aj čas pre seba a pre rodinu:

• možnosť rozvíjať kariéru v zázemí silnej medzinárodnej Skupiny;
• ročný výkonnostný bonus;
• finančný príspevok zamestnávateľa na tretí dôchodkový pilier;
• finančný príspevok pri životnom jubileu;
• dni voľna navyše v prípade významných rodinných udalostí;
• možnosť odborného vzdelávania;
• MultiSport karta s finančným príspevkom zamestnávateľa;
• priateľské pracovné prostredie;
• zamestnanecké zľavy u vybraných partnerov.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Počet rokov praxe
3
Osobnostné predpoklady a zručnosti
• skúška odbornej spôsobilosti - Vyhláška č. 508/2009 Zb., min. §22 podmienkou;
• znalosť anglického jazyka na úrovni mierne pokročilý výhodou;
• spoľahlivosť, precíznosť;
• samostatnosť;
• komunikatívnosť;
• proaktívny a pozitívny prístup k práci.

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B

Zaujala vás ponuka? Kontaktujte nás!