Elektromontér prevádzky (m/ž) - Nitra

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Máte stredoškolské elektro vzdelanie a hľadáte stabilitu? Vy sa budete starať o naše siete a my sa postaráme o vás! Príspevok na dovolenku 1050 EUR brutto a 5 dní dovolenky navyše sú len začiatok....

Hľadáme elektromontéra prevádzky, ktorý je ochotný pracovať na týždňovky a jeho úlohou bude:

• Elektromontážne a drobné stavebné práce pri výstavbe nových a rekonštrukcií starších rozvodov vysokého
a nízkeho napätia (VN a NN)
• Údržba na prevádzkovaných sieťach VN a NN vrátane trafostaníc
• Zabezpečovanie a kompletizácia materiálu na výkon prác
• Pohotovosť a odstraňovanie porúch
• Drobné výkopové práce a prípravné činnosti

Upresnenie platových podmienok

od 1000 EUR brutto v závislosti od skúseností kandidáta + 20 % výkonnostná odmena, odlučné, finančné benefity a ostatné príplatky + 50 EUR týždenné ako odlučné

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilnú prácu v medzinárodnej spoločnosti
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Širokú ponuku interných a externých školení
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

29.9.2023

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Výška fixnej mzdy je stanovená na úrovni minimálne 1000 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku.
Výška fixnej mzdy bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta.
Výkonnostná odmena vo výške 20 % pri 100 % plnení ukazovateľov.
Odlučné v sume 50 EUR za týždeň

Žiadosti zasielajte do: 29.09.2023

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §22 bez obmedzenia napätia podľa 508/2009 Z.z.
Potrebné certifikáty a osvedčenia:
*Odborná spôsobilosť na obsluhu pohyblivých pracovných plošín
Ostatné certifikáty:
*vodičský preukaz skupiny "C" výhoda
Ďalšie požiadavky:
*Spoľahlivosť a samostatnosť
*Odolnosť voči stresu
*Tímová spolupráca
*Ochota pracovať na týždňovky (možnosť príplatku)

Požadovaná prax: 3 -silnoprúdová elektrotechnika

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupiny: B, C