Informácie o pracovnom mieste

8181003 - Strojník a zoraďovač sklárskych zariadení

Pracovná oblasť: Technické a manuálne prierezové zamestnania

Počet voľných miest: 13

Náplň práce: - Kontrola kvality výroby,
- zoradenie výrobnej linky,
- vykonávanie odberu vzorkou a kontroly výrobkov,
- odstraňovanie chýb na výrobkoch,
- mazanie formového materiálu.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na neurčitý čas

Zmennosť: trojzmenná

Nočná práca: Áno

Sezónna práca: Nie

Pracovné miesto vhodné pre: Absolventa

Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 950 €
mesačne

Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sfére

Ponúkané výhody: Ubytovanie Stabilné a perspektívne zamestnanie v zahraničnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou výroby skla s možnosťou kariérneho rastu.
- prepracovaný systém zaškolenia
- každoročné navýšenie mzdy
- vernostný a stabilizačný príspevok
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevok na stravovanie vo vlastnom stravovacom zariadení
- príspevok na pitný režim
- peňažné odmeny pri pracovných jubileách
- v prípade potreby zabezpečíme ubytovanie
Pre zamestnancov využívajúcich vlastnú dopravu je k dispozícii bezplatné parkovisko.

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Všeobecne požadované znalosti:

Požadovaný stupeň vzdelania: Stredné odborné vzdelanie

Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: Áno

Znalosť jazyka požaduje: ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Cudzí jazyk: ukrajinský stredná - pokročilá B1 a B2
slovenský elementárna A1 a A2

Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť
manuálna zručnosť

Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť

Ďalšie požiadavky- slovenský jazyk - základy

Požiadavky na zamestnanca

  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

VETROPACK NEMŠOVÁ s.r.o.

Pozícia / odvetvie: Okenár, sklár / Operátor strojov a zariadení / Strojník
Dátum zverejnenia: 06.03.2024

Iné možnosti práce