Informácie o pracovnom mieste

5131001 - Čašník, servírka

Počet voľných miest: 1

Náplň práce: Obsluha hostí a všetky služby súvisiace s obsluhou. Zákaldná zložka mzdy 866 € (v hrubom) + os.príplatok 150€ po skúšobnej dobe. Zastupovanie počas dlhodobej PN. Pracovný čas od 06:00 - 14:30 hod., od 16:00 - 19:30 hod. , krátky, dlhý týždeň.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný a mimopracovný pomer: Pracovný pomer na určitú dobu

Počet mesiacov: 12

Počet hodín za týždeň: 37.5

Zmennosť: turnusová

Nočná práca: Nie

Sezónna práca: Nie

Pracovné miesto vhodné pre: Absolventa

Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom): V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto vo verejnom záujme

Ponúkané výhody: príspevok do 3. piliera DDS, možnosť využitia liečebných procedúr v rámci voľných kapacít, zabezpečenie ubytovania v nadväznosti na zmeny za symbolický poplatok - nie na celý mesiac.

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Všeobecne požadované znalosti:

Požadovaný stupeň vzdelania: Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: Áno

Ďalšie požiadavkyHygienické minimum, zdravotný preukaz - povinné, chuť pracovať, zodpovednosť, flexibilita.

Požiadavky na zamestnanca

  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Kúpeľno-rehabilitačný ústav Ministerstva vnútra SR Bystrá

Pozícia / odvetvie: Čašník
Dátum zverejnenia: 06.03.2024

Iné možnosti práce