custom-banner

Manipulant/-tka čerpacej stanice BENZINOL MOST pri Bratislave - Ponúkame 1250 EUR brutto

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    MOST pri BRATISLAVE
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1000 - 1250 EUR
    Mesačná hrubá mzda od 1000 do 1250 EUR (mzda pozostáva zo základnej a pohyblivej zložky)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Ponúkame trvalý pracovný pomer so skúšobnou dobou 3 mesiace v dvojzmennej prevádzke, od 6:00 hod. do 22:00 hod.
Pracovná náplň zahŕňa najmä tieto činnosti:
- zabezpečenie kvalitnej obsluhy zákazníkov
- aktívny predaj a práca s registračnou pokladňou; ponuka vernostného programu
- príjem tovaru, dokladanie tovaru, vykonávanie inventúr
- vybavovanie reklamácií

Benefity a ďalšie výhody:

Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti, očakávame lojalitu a korektný prístup.

Máme pre Vás pripravené zaujímavé benefity:
- príspevok zamestnávateľa do III. piliera DDS
- náborový príspevok za získanie nového kolegu/kolegyne
- bohatý program benefitov Cafetéria
- dochádzkový bonus
- karta zliav BENZINOL

Informácie pre uchádzača:

Ďakujeme Vám za Váš záujem a zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, s ktorými si dohodneme stretnutie na čerpacej stanici.

Všeobecne požadované znalosti:

Hľadáme šikovných, zodpovedných kolegov a kolegyne, ktorí sú ochotní samostatne pracovať a majú proaktívny prístup k práci; sú flexibilní, vedia sa adaptovať na nové pracovné podmienky a prostredie a majú zmysel pre poriadok.
Uvítame, ak svojim úsmevom a dobrou náladou spríjemníte deň našim zákazníkom i kolegom na čerpacej stanici.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)
    Nemecký jazyk (úplný začiatočník - A1)
    Slovenský jazyk
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Iné znalosti:

Pokladňa, Používateľ MS Windows, Skladové hospodárstvo