PREVÁDZKOVÝ TECHNIK v 3 zmennej prevádzke , Bratislava

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Devínska Nová Ves

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Dohľad na plynulú prevádzku mobilných robotických systémov AGV pre internú logistiku, identifikácia príčiny poruchy zariadenia a následné odstránenie.
Prevádzkový technik bude patriť priamo pod koordinátora výrobnej haly.
Pracujeme v 3 zmennej prevádzke s 11,25 pracovným časom.

Ponúkaný plat

1200 - 1250 EUR

Upresnenie platových podmienok

Nový zamestnanci neskúsení bez § 21 508/ 2009 – fixný plat 1200 € + priplatky podľa ZP
Nový zamestnanci neskúsení s § 21 508/ 2009 – fixný plat 1250 € + príplatky podľa ZP

Benefity a ďalšie výhody

Ponúkame:
- pracovná zmluva
- stravné 8,60 eur prispieva zamestnávateľ – za 11,25 hod zmenu
- možnosť týždenných záloh
- ubytovanie Zabezpečené
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Bližšie info na čísle 0948002048 resp 0800500002

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- ochota pracovať na zmeny
- ochota vzdelávať sa
- manuálna zručnost
- PC gramotnosť

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno