Mám záujem McDonald´s ponúka pracovné príležitosti vyhovujúce všetkým zamestnancom. Od pracovných pomerov na plné alebo skrátené úväzky až po dlhodobé alebo krátkodobé brigády. Uplatnenie tak môžu nájsť študenti, absolventi škôl, mamičky na materskej dovolenke, zdravotne znevýhodnené osoby aj seniori. U nás má príležitosť každý!

Koho hľadáme?

Recepcia, administratívna výpomoc - brigáda

McDonald's

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Slovenská republika; Bratislava
Recepcia

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Koho Hľadáme?

 Vedenie a vybavovanie firemnej korešpondencie, scanovanie, správa dokumentov
 Spracovanie došlých faktúr (uloženie, vytlačenie, zápis, kontrola nových dodávateľov)
 Prijímanie a prepájanie prichádzajúcich telefónnych hovorov
 Komunikácia s dodávateľmi (mailová, telefonická)
 Vnútropodniková komunikácia (mailová, telefonická)
 Komunikácia s kuriérskymi spoločnosťami
 Prijímanie a starostlivosť o návštevy – vítanie, zabezpečenie drobného občerstvenia
 Starostlivosť o recepciu, zasadačku a kuchynku – komplexné zastrešenie chodu recepcie
 Podpora prípravy firemných akcií
 Administratívna agenda podľa potreby zamestnávateľa

Za koľko budeš pracovať?

6,00€ / hod

ČO PONÚKAME

Flexibilná pracovná doba, podľa dohody
Príspevok na stravu, nápoje
Multisport karta
Zamestnanecká karta s výhodami
Zľava na jedlo
Príjemné pracovné prostredie
Získanie základných skúseností v oblastí financií
Istoty nadnárodnej spoločnosti

ČO OČAKÁVAME

 Študent/študentka denného štúdia
 Komunikatívnosť, príjemné a profesionálne vystupovanie
 Samostatnosť, flexibilita, precíznosť, učenlivosť
 Proaktívny prístup k práci
 Zmysel pre poriadok a čistotu na pracovisku
 Anglický jazyk B2
Excel, Word, Outlook, Power Point

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie

Zaujala ťa táto pozícia?
Tešíme sa, že nám o sebe dáš vedieť odpoveďou na túto ponuku.