Zdravotnícky laborant na oddelení mikrobiológie, Bratislava

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Galvaniho 17/C
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1150 EUR
    od 1150€ brutto. Naša ponuka môže byť vyššia v závislosti od Vašich skúseností, školení, kvalifikácie a odbornej praxe. Konkrétna mzda je stanovená po osobnom pohovore.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Do nášho centrálneho laboratória v Bratislave na oddelenie mikrobiológie prijmeme nového člena - zdravotníckeho laboranta. Ak máš vyštudovanú strednú zdravotnícku školu odbor zdravotnícky laborant alebo vysokú školu odbor laboratórne vyšetrovacie metódy v zdravotníctve, neváhaj a ozvi sa nám.

Tvojou náplňou práce bude:

  • základná príprava biologického materiálu pre všetky metódy používané v klinickej mikrobiológii – sérologické a bakteriologické vyšetrenia, parazitológiu a mykológiu na základe presne pripravených a dodržiavaných postupov,
  • príprava základných roztokov a chemikálii potrebných k analýzam,
  • základné posúdenie parametrov vnútornej kontroly analytickej spoľahlivosti vybraných metód,
  • účasť na školiacich akciách v podobe seminárov, školiacich miest a pod.,
  • administratívna činnosť oddelenia.

Benefity a ďalšie výhody:

  • príspevok zamestnávateľa na stravné lístky nad rámec Zákonníka práce,
  • nárok na dovolenku nad rámec Zákonníka práce,
  • odmeny pri pracovných jubileách,
  • príspevok zamestnávateľa na DDS,
  • Multisport karta,
  • Metro karta,
  • referral bonus - odmena za odporúčanie nového zamestnanca,
  • možnosť profesionálneho a odborného rastu prostredníctvom ďalšieho vzdelávania,
  • stabilné postavenie zamestnávateľa v prostredí súkromných zdravotníckych zariadení,
  • príjemné pracovné prostredie a kolektív,
  • firemné podujatia,
  • zamestnanecké zľavy na firemné produkty.

Informácie pre uchádzača:

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.

Všeobecne požadované znalosti:

Stačí ak máš pozitívny vzťah k práci v laboratóriu, k výpočtovej technike a laboratórnym prístrojom a kolegovia sa budú môcť na teba spoľahnúť.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Slovenský jazyk (expert - C2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno