Zdravotnícky laborant na oddelení hematológie, Bratislava

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Galvaniho 17/C
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1150 EUR
    od 1150€ brutto. Naša ponuka môže byť vyššia v závislosti od Vašich skúseností, školení, kvalifikácie a odbornej praxe. Konkrétna mzda je stanovená po osobnom pohovore.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Do nášho centrálneho laboratória v Bratislave na oddelenie hematológie prijmeme nového člena - zdravotníckeho laboranta. Ak máš vyštudovanú strednú zdravotnícku školu odbor zdravotnícky laborant alebo vysokú školu odbor laboratórne vyšetrovacie metódy v zdravotníctve, neváhaj a ozvi sa nám.

Tvojou náplňou práce bude:

  • podieľať sa na zabezpečovaní chodu centrálneho príjmu,
  • vykonávať hematologické a hemokoagulačné laboratórne vyšetrenia,
  • pod dohľadom vykonávať analytické postupy na pridelenom úseku hematológie,
  • obsluhovať bežnú a pod dohľadom aj zložitejšiu analytickú techniku (analyzátory na stanovenie krvného obrazu, parametrov koagulácie, a podobne),
  • pripravovať základné roztoky a chemikálie potrebné k analýzam, pokiaľ je to potrebné,
  • vykonávať iné práce, ktoré súvisia s danou pracovnou náplňou podľa pokynov nadriadeného.

    Benefity a ďalšie výhody:

    • príspevok zamestnávateľa na stravné lístky nad rámec Zákonníka práce,
    • nárok na dovolenku nad rámec Zákonníka práce,
    • odmeny pri pracovných jubileách,
    • príspevok zamestnávateľa na DDS,
    • Multisport karta,
    • Metro karta,
    • referral bonus - odmena za odporúčanie nového zamestnanca,
    • možnosť profesionálneho a odborného rastu prostredníctvom ďalšieho vzdelávania,
    • stabilné postavenie zamestnávateľa v prostredí súkromných zdravotníckych zariadení,
    • príjemné pracovné prostredie a kolektív,
    • firemné podujatia,
    • zamestnanecké zľavy na firemné produkty.

    Informácie pre uchádzača:

    Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.

    Všeobecne požadované znalosti:

    Stačí ak máš pozitívny vzťah k práci v laboratóriu, k výpočtovej technike a laboratórnym prístrojom a kolegovia sa budú môcť na teba spoľahnúť.

    Požiadavky na zamestnanca

    • Minimálne požadované vzdelanie:
      stredoškolské s maturitou
    • Jazykové znalosti:
      Slovenský jazyk (expert - C2)
    • Vhodné pre absolventov:
      Áno