Strojársky technik automatizácie-montážnik

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Baví vás práca v strojárskej výrobe, montáž a údržba strojných celkov? Nemáte problém so služobnými cestami v rámci SR, ČR, PL...cca 30% pracovného času.

Tak neváhajte a dajte nám o sebe vedieť. Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu Montér strojných celkov.

Vašou náplňou bude:
-vykonávať montáž strojných celkov podľa výkresovej dokumentácie
-vyrábať a upravovať jednoduché diely podľa pokynov nadriadeného
-jedná sa o prácu hlavne ručného charakteru

Benefity a ďalšie výhody:

-interné a externé školenia
-13. plat +odmeny za splnenie zakazky
-každoročne prehodnotenie mzdy
-profesionálny rast
-práca so špičkovou technológiou
-ostatné benefity budú predstavené na osobnom pohovore u klienta

Všeobecne požadované znalosti:

-orientácia v technických výkresoch
-školenia: práca vo výškach, viazač bremien, montáž a demontáž lešenia
-manuálna zručnosť
-schopnosť pracovať v tíme
-ochota výjazdov za zákazníkom

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno