Priemyselný inžinier, 13. mzda, aj pre absolventov! #PLrii

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1200 EUR
    + variabilná zložka mzdy + letné a vianočné prémie + 4% príspevok na DDS
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Máte záujem pracovať v stabilnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu a v priateľskom prostredí? Máte skúsenosti s optimalizáciou procesov a výroby, dohovoríte sa anglicky alebo nemecky? Potom nás neváhajte kontaktovať! Máme pre vás skvelú príležitosť. Nástup je možný IHNEĎ a je priamo do KMEŇOVÉHO STAVU spoločnosti (nejedná sa o agentúrne zamestnanie)

Náplň práce:
- účasť/vedenie projektov
- spolupráca na nových projektoch až po sériovú výrobu
- zavádzanie nových nástrojov a spustenie výroby

Benefity a ďalšie výhody:

- 37,5 hodinový pracovný týždeň
- 13. mzda
- Flexibilný pracovný čas
- 4 dni sick days
- Stravovanie vo vlastnej firemnej jedálni
- Skvelé prostredie pre rozvoj kariéry
- Tzv. Buddy program – kompletné zaškolenie na pracovisku
- Mimoriadne odmeny pri rôznych životných udalostiach

Všeobecne požadované znalosti:

- AJ alebo NJ na komunikatívnej úrovni
- Technické a logické myslenie
- Ochota cestovať

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B1